.

.

Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Златна Bevel Лов Buck&Елени Песни Дизајн Волфрам Удобност Одговара Прстен

Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Златна Bevel Лов Buck&Елени Песни

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
волфрам
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
ЕЗ-4876
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
YGK
Пол:
Унисекс
Стил:
Свадба прстен
Материјал:
Волфрам Карбид
Тренди:
Класичен &Fashion
Пол:
Жените&Мажи
превозот:
Бесплатен превозот
цена:
Евтини Цена Промоција На Продажба
Ширина:
8mm

Стоката во категоријата