.

.

NoEnName_Null Нови Високо На Квалитетот Виткање Џамбо Пред Задните Автомобил Прозорец Сонцето Сенка Авто Стакло Шофершајбната Блок Маска

NoEnName_Null Нови Високо На Квалитетот Виткање Џамбо Пред Задните Автомобил Прозорец Сонцето Сенка Авто Стакло Шофершајбната

DEN 98.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Ултравиолетови Блокирање Го Оценувате:
40%-60%
Топлинска Изолација Го Оценувате:
40%-60%
transmittance:
40%-60%
Прозорецот Foils Тип:
Пред Прозорецот Соларна Заштита
Име На Модел:
D11929
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Боја Име:
Како слики прикажани
Објектот Должина:
147cm
Објектот Ширина:
69cm
Објектот Тежина:
0.13kg
Материјал Тип:
Сребро обложени ткаенина
Специјални Функции:
Свитлива
Позиција:
Пред Шофершајбната
Тип На Објект:
Прозорецот Foils & Solar Protection

Стоката во категоријата