.

.

Нов Стилски Топла Продажба 1pc Покер Картички кец на Десетка на Лопати Бар Алатка Сода Пиво во Шише Капаче Настроената Подарок

Нов Стилски Топла Продажба 1pc Покер Картички кец на Десетка на Лопати Бар Алатка Сода Пиво во Шише Капаче Настроената

DEN 80.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Сребро.
Тип:
Отварачки
Отварачки Тип:
Шише Отварачки
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
покер картички

Стоката во категоријата