.

.

AHL 6 компјутери Мотоцикл Мрежа Масло Филтер За Јамаха YZ450F YFZ450 2003-2008 YZ250F WR250F WR450F

AHL 6 компјутери Мотоцикл Мрежа Масло Филтер За Јамаха YZ450F YFZ450 2003-2008 YZ250F WR250F WR450F

DEN 743.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Објектот Висина:
4.6cm
Бренд Име:
AHL
Објектот Ширина:
3.8cm
Име На Модел:
WR 250 YZ 450 F YZ450 F YZ 450F WR250R За KN141 HF141
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
36g
боја:
Како на сликата покажа
пакет вклучувајќи:
6Pcs
is_customized:
Yes
Позиција:
Внатре
Надворешниот Дијаметар:
38mm
Внатрешен Дијаметар:
14mm
Потекло:
Кина (Копно)
Дел Број:
Истиот со KN141 KN 141 К&N141 K&N 141 HF

Стоката во категоријата