.

.

Трговија на големо отворено мажите брзо сушење панталони водоотпорен mountaineering за пешачење кампување 9980

Трговија на големо отворено мажите брзо сушење панталони водоотпорен mountaineering за пешачење кампување 9980

DEN 671.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Пол:
Мажи
Материјал:
Полиестер,Микрофибер,Најлон,Spandex
Материјал Технологија:
DRYTEC
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
брзо сушење панталони
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
За сезоната:
Пролет, Лето, Есен
боја:
сива, црна
Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 5XL, 4XL

Стоката во категоријата