.

.

Новиот сет на обетки ѓердан додатоци четири групи на плима парична Казна САД Подарок Earring Хривнија Ѓердан Прстен Накит СЕТОВИ

Новиот сет на обетки ѓердан додатоци четири групи на плима парична Казна САД Подарок Earring Хривнија Ѓердан Прстен

DEN 473.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Жените Подарок
Стил:
Класичен
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс,љубители'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Лице
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
златен накит
Висок квалитет на Накит за Подарок не кутија:
Способност избор Dissimilarity боја
трговија на големо фабрика цена на Жените свадба:
жените подарок 18K бело злато позлатен

Стоката во категоријата