.

.

(50 парчиња/многу) Невестата И Младоженецот Свадба Бонбони Кутија Хартија Свадба Подароци За Гостите на Свадба Сувенири Материјали Чоколадо Кутија B026

(50 парчиња/многу) Невестата И Младоженецот Свадба Бонбони Кутија Хартија Свадба Подароци За Гостите на Свадба Сувенири

DEN 226.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Подарок Кутија Големина:
25 невестата 25 младоженецот
Број На Модел На:
b026
Шема:
Невестата & Младоженецот,Облека,Љубовници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Wishmade
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
Име на производ:
Невестата и младоженецот бонбони кутија
Функција:
Невестата и Младоженецот дизајн
Капацитет:
4-6 мала бонбони
боја:
Црна и Бела
Предност:
Класичен дизајн и добар квалитет
користат за:
свадба, ангажман партија
Големина:
Please see below details
трговија на големо и на мало:
И двете се во ред
примерок ред:
Прифатливо
Пакет:
Ширевте и добро спакувани

Стоката во категоријата