.

.

MRHUANG Накит Материјали ААА Одделение CZ Кубни Циркони РОЗОВА Круг Циркон 6.0 MM DIY Накит Наоди Обезбедува Бесплатен Превозот

MRHUANG Накит Материјали ААА Одделение CZ Кубни Циркони РОЗОВА Круг Циркон 6.0 MM DIY Накит Наоди Обезбедува Бесплатен

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
koraba
Објектот Тежина:
0.2
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
CZ6.0
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6.0MM

Стоката во категоријата