.

.

RONGQING 10pcs/многу Тантела Шема Крстот Шарм 68x50mm Срцето Крст-Крсте DIY Pendant Прибор за Изработка на Накит

RONGQING 10pcs/многу Тантела Шема Крстот Шарм 68x50mm Срцето Крст-Крсте DIY Pendant Прибор за Изработка на Накит

DEN 271.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
RONGQING
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Крстови
Број На Модел На:
XM-QM-A7269
Големина:
68X50mm
Тежина:
12.3 g

Стоката во категоријата