.

.

10pcs Супер Моќна Силна Ретки Земјата Блок NdFeB Магнет Neodymium N35 Магнети F40*10*4mm - Бесплатен Превозот

10pcs Супер Моќна Силна Ретки Земјата Блок NdFeB Магнет Neodymium N35 Магнети F40*10*4mm - Бесплатен Превозот

DEN 325.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
OIAHS
Композитни:
ретки земјата магнет
Обликот:
блок
Број На Модел На:
40x10x4
Тип:
Постојано
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата