.

.

1Pcs Основно Полнење Ролери За Xerox 7425 7428 7435 C2200 C3300 C2250 Печатач во Боја Копир

1Pcs Основно Полнење Ролери За Xerox 7425 7428 7435 C2200 C3300 C2250 Печатач во Боја Копир

DEN 554.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
За Xerox 7425
Бренд Име:
vilaxh
Тип:
Други
Количина:
1 buc

Стоката во категоријата