.

.

2017 нови К2 безжична скенер безжична бар-код скенер пиштол со складирање способности супермаркет изразуваат посебна

2017 нови К2 безжична скенер безжична бар-код скенер пиштол со складирање способности супермаркет изразуваат посебна

DEN 528.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Скенирање Широчината:
A4
Времето на пазарот:
Март-13
Бренд Име:
NEKING
Скенирање Извор На Светлина:
ласерската светлина
Скенирање Тип На Елемент:
CMOS
Интерфејс Тип:
USB
Оптичка Резолуција:
2400*1200
Тип:
Рачни Скенери
Новина:
Нови
Број На Модел На:
K2
Тип На Производ:
Бар-Код Скенер
Брзина На Скенирање:
100 пати / sec
Длабочина На Боја:
Многу точни
боја:
Црна
Брзина На Скенирање:
200 пати/sec
Макс. Големина На Хартија:
A4
Производи Статус:
Акции

Стоката во категоријата