.

.

Нова Мода Жените Со Рамни Транспарентен Јасно Гумени Чизми За Дожд Чипка Глуждот Чизми Жени Обувки Мода Девојки Чизми За Женски

Нова Мода Жените Со Рамни Транспарентен Јасно Гумени Чизми За Дожд Чипка Глуждот Чизми Жени Обувки Мода Девојки Чизми

DEN 636.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
6.5, 7.5, 8.5, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Тип:
Rainboots
Горниот Материјал:
ПВЦ
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
1003343
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Со Платформи:
No
Пета Тип:
Hoof Потпетици
is_handmade:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Вратило Материјал:
ПВЦ
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
LOULUEN
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Сезоната:
Пролет/Есен

Стоката во категоријата