.

.

Обичај црна и бела ретро позадина,Њујорк, Менхетн Панорама,3D позадина за дневна соба, спална соба, кујна позадина ПВЦ

Обичај црна и бела ретро позадина,Њујорк, Менхетн Панорама,3D позадина за дневна соба, спална соба, кујна позадина

DEN 717.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
Гроздобер
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
lk018
Шема:
Црна и Бела Њујорк Панорама

Стоката во категоријата