.

.

SSEA Нов лаптоп, CPU Вентилатор за SAMSUNG R460 R463 R423 R425 R464 R467 R468 Вентилаторот за ладење P/N: DFS531005MC0T F81G-3 BA81-07776A

SSEA Нов лаптоп, CPU Вентилатор за SAMSUNG R460 R463 R423 R425 R464 R467 R468 Вентилаторот за ладење P/N: DFS531005MC0T

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
R460 R463 R423 R425 R464 R467 R468
Бренд Име:
SSEA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Фан
Фан Живот:
30000 часа
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор

Стоката во категоријата