.

.

6 бои Мотокрос Off-Road Трки Очила Eyewear Ски Мотоцикл моторни санки АТВ DH Скејт Очила Еден Објектив Поплочува

6 бои Мотокрос Off-Road Трки Очила Eyewear Ски Мотоцикл моторни санки АТВ DH Скејт Очила Еден Објектив Поплочува

DEN 574.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
HEROBIKER
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Леќа Висина:
10.5
Леќа Ширина:
19
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Мажи
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
t815-7
рамка боја:
Црвена
Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Скијање
Спорт Тип:
Скијање/мотоцикл
Тип На Објект:
eyewear

Стоката во категоријата