.

.

Мини ABS Слајд Кујна, Фрижидер Замрзнувач Простор Saver Организација Складирање Рек Бања Полица 15*12*3cm

Мини ABS Слајд Кујна, Фрижидер Замрзнувач Простор Saver Организација Складирање Рек Бања Полица 15*12*3cm

DEN 109.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Употреба:
Храна
Применливи Простор:
Кујна
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Фрижидер Багажник
Нема. на Групи:
Еден
Бренд Име:
SANGEMAMA
Инсталација Тип:
Топ Вметнување Тип
Материјал:
ABS Пластика
боја:
Пакет Се Вклучени:
Големина:
15*12*3cm

Стоката во категоријата