.

.

Ново!стерилизација Крушка Светилка 10v 3w E17 A121

Ново!стерилизација Крушка Светилка 10v 3w E17 A121

DEN 1097.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a121
НЕМА.:
a121
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
10V
моќност:
3W
база:
E17
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други

Стоката во категоријата