.

.

Сет од 4 нови Овална singel тркала Туш вратата ролки 25mm

Сет од 4 нови Овална singel тркала Туш вратата ролки 25mm

DEN 270.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Вратата Ролки
Број На Модел На:
301AB-32-25ММ-4PCS
DIY Материјали:
Електрични

Стоката во категоријата