.

.

нови diy 10pcs/многу Круг Стакло snap копчето 18MM види Snap Накит трговија на Големо Одговара Snap Нараквици сребрен накит

нови diy 10pcs/многу Круг Стакло snap копчето 18MM види Snap Накит трговија на Големо Одговара Snap Нараквици

DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Бренд Име:
Jiao Disi
Должина:
9cm
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Тежина:
50g
боја:
МИКС ОД БОИ
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Квалитет:
ААА+++
Големина на:
18mm
клиентите логото:
Snap копчето шарм
Обликотшема:
Круг
Повод:
Партија
бесплатен дар на кинески сметка:
износот $10

Стоката во категоријата