.

.

Комарец Крушка Светилка Светлина 220v 25w A230

Комарец Крушка Светилка Светлина 220v 25w A230

DEN 1487.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Стаклениот капак Површински третман:
Матирано
Просечен Живот (часот):
30000hrs
Wattage:
25w
Напон:
230V
Примена:
Затворен,Отворено,Професионални
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Моќ Толеранција:
2%
Број На Модел На:
a230
База Материјал:
Дувачкиот
НЕМА.:
a230
Напон:
220V
моќност:
25w
Стакло Школка:
Жолта
Обликот:
Други
Филамент:
Други
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата