.

.

Ново!минијатурни Сијалица Светлина 2.2 v 0.25 на E10 G11 Бесплатен Превозот A281

Ново!минијатурни Сијалица Светлина 2.2 v 0.25 на E10 G11 Бесплатен Превозот A281

DEN 1007.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Напон:
6V
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a281
НЕМА.:
a281
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
2.2V
моќност:
0.25 На
база:
E10
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата