.

.

TIANYA 77mm 77 mm Кружни Поларизирана C-PL CPL PL-ЦИРА

TIANYA 77mm 77 mm Кружни Поларизирана C-PL CPL PL-ЦИРА

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Калибар:
77mm
Тип:
Polarizer Филтер
Бренд Име:
WTIANYA
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
77mm
Материјал:
Метал
Пакет:
оригиналниот
леќи на тема големина:
77mm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата