.

.

Нови 1000pieces/многу 18v 0.3 а P13.5s T10x29 Минијатурни Светилки Светилки A256

Нови 1000pieces/многу 18v 0.3 а P13.5s T10x29 Минијатурни Светилки Светилки A256

DEN 8502.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a256
НЕМА.:
a256
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
18V
моќност:
0.3 А
база:
P13.5S
Обликот:
Круг
Филамент:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата