.

.

2018 Побрзаа Специјална Понуда Ce Lumiled Lumiled Светилка 12v 3w Ba9s G14x27 Добро!miniaturre Светлина Светилка A243

2018 Побрзаа Специјална Понуда Ce Lumiled Lumiled Светилка 12v 3w Ba9s G14x27 Добро!miniaturre Светлина Светилка A243

DEN 935.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Напон:
12V
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a243
НЕМА.:
a243
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Напон:
12V
моќност:
3W
база:
BA9S
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата