.

.

beibehang Таванот Позадина Сино небо и зелени дрвја гулаби Мурали Дневна Соба и Спалната соба на Таванот Позадина Ѕид Mural Позадина

beibehang Таванот Позадина Сино небо и зелени дрвја гулаби Мурали Дневна Соба и Спалната соба на Таванот Позадина

DEN 720.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
123
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Стоката во категоријата