.

.

Бесплатен Превозот Ново!минијатурни Сијалица Светлина 12v 10w E12 T20x49 A305

Бесплатен Превозот Ново!минијатурни Сијалица Светлина 12v 10w E12 T20x49 A305

DEN 1079.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Напон:
12V
Примена:
Професионални
сертификација:
CCC,CE
Број На Модел На:
a305
НЕМА.:
a305
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
12V
моќност:
10W
база:
E12
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата