.

.

Бесплатен Превозот 6.5 v 70ma 3x7 Ново!минијатурни Осветлување Светилки A283

Бесплатен Превозот 6.5 v 70ma 3x7 Ново!минијатурни Осветлување Светилки A283

DEN 983.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Напон:
6V
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a283
НЕМА.:
a283
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
6.5V
моќност:
70MA
Дијаметар:
3мм
Должина:
7MM
Обликот:
Круг
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата