.

.

Бесплатен Превозот 3.8 v 1w E5 T4.7x16 Ново!miniaturre Сијалица Светлина A247

Бесплатен Превозот 3.8 v 1w E5 T4.7x16 Ново!miniaturre Сијалица Светлина A247

DEN 1007.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Напон:
6V
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a247
НЕМА.:
a247
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
3.8V
моќност:
1W
база:
E5
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата