.

.

160ps PT-31/40A Совети&Електроди(заеднички) Потрошен За НАМАЛУВАЊЕ 30 40 50 Плазма Сечење Факел - ЕМС превозот

160ps PT-31/40A Совети&Електроди(заеднички) Потрошен За НАМАЛУВАЊЕ 30 40 50 Плазма Сечење Факел - ЕМС превозот

DEN 960.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Заварување Капацитет:
40A
Заварување Тип:
Плазма Факелот
Број На Модел На:
ПТ-31
Тип:
Сечење На Факелот
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата