.

.

34cm(d) Ретки Кинг Династијата порцелански плоча ,Источна убава жена карта,со Бесплатен превозот

34cm(d) Ретки Кинг Династијата порцелански плоча ,Источна убава жена карта,со Бесплатен превозот

DEN 1928.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тема:
самовила
Бренд Име:
edmoogrel
Регионален Функција:
Кина
Големина:
35cm(d)*4cm(h)
Боја:
Пастелни
Место на Потекло:
CN;ЏИН

Стоката во категоријата