.

.

13x46 Добро!халоген Светилка Сијалица A203 sellwell осветлување фабрика

13x46 Добро!халоген Светилка Сијалица A203 sellwell осветлување фабрика

DEN 183.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Халоген Светилки
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a203
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
боја:
Бела
Спецификација:
13x46
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата