.

.

Ново!минијатурни Светилки Сијалица, 220 v 10w Ba15d T16x50 A164

Ново!минијатурни Светилки Сијалица, 220 v 10w Ba15d T16x50 A164

DEN 220.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a164
НЕМА.:
a164
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
220V
моќност:
10W
база:
ba15d
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата