.

.

JIGU Нов Лаптоп Батеријата За Acer Extensa 4230 4420 4620 4630 TravelMate 2420 2440 3240 3250 3280 3290 3300 4320 4330 4335 4520

JIGU Нов Лаптоп Батеријата За Acer Extensa 4230 4420 4620 4630 TravelMate 2420 2440 3240 3250 3280 3290 3300 4320

DEN 384.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Acer
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
за Acer Extensa 4230 4420 4620 4630
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Батеријата Боја:
Црна
гаранција:
12 месеци
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата