.

.

2018 Топла Продажба Временски ограничени Професионални Ce Светилка Lumiled Одлично!минијатурни Светилки Сијалица, 18v 0.3 а Ba9s T10x28 A098

2018 Топла Продажба Временски ограничени Професионални Ce Светилка Lumiled Одлично!минијатурни Светилки Сијалица,

DEN 110.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a098
НЕМА.:
a098
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
18V
моќност:
0.3 А
база:
BA9S
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата