.

.

Бела 10мм 5x Диско Топка Мушка Shamballa Хривнија трговија на Големо.Бесплатен Превозот FBB7788 Кристал Shamballa Белегзии Накит За Жените

Бела 10мм 5x Диско Топка Мушка Shamballa Хривнија трговија на Големо.Бесплатен Превозот FBB7788 Кристал Shamballa

DEN 130.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
lapetus
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Топката
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
превозот метод:
Бесплатен превозот
Материјал:
Глина & COM Кристал & Magnetite
Кристална Топка големина:
10мм
Magnetite Топка Големина:
8мм & 10мм
Стил:
Јажето се шири прилагодливи хривнија
Парична казна или Моден:
Парична казна
Складирање:
600Pieces
Пакување:
OPP вреќа
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Забава,Свадба
квалитет:
супериорен

Стоката во категоријата