.

.

E12/e14 220v 10w/15w Одлично!минијатурни Светилки за Осветлување A129

E12/e14 220v 10w/15w Одлично!минијатурни Светилки за Осветлување A129

DEN 367.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

База Тип:
E12, E14
Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a129
НЕМА.:
a129
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
220V
моќност:
10W15W
база:
E12E14
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други

Стоката во категоријата