.

.

120v 10w E12 T20x48 Добро!минијатурни Светилка Светлина A163

120v 10w E12 T20x48 Добро!минијатурни Светилка Светлина A163

DEN 293.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a163
НЕМА.:
a163
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
120V
моќност:
10W
база:
E12
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други

Стоката во категоријата