.

.

12v 5w E10x28 Ново!минијатурни Светилка Светлина A177

12v 5w E10x28 Ново!минијатурни Светилка Светлина A177

DEN 146.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a177
НЕМА.:
a177
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
12V
моќност:
5W
база:
E10
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други

Стоката во категоријата