.

.

електрични дијафрагмата dc 70kpa вакуум четка вакуум пумпа

електрични дијафрагмата dc 70kpa вакуум четка вакуум пумпа

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Напон:
12V, 24V
Притисок:
Низок Притисок
моќност:
Електричен
Употреба:
Воздушна Пумпа
Теорија:
Вакуум Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
Z312-7006-5000
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
Гориво:
DC напојување
Примена:
пумпа за воздух или издувниот воздух
боја:
Сива
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
основните материјали:
PC/PPS/Најлон, хардвер,гума
сертификација:
ISO9001
четка или brushless:
четка
is_customized:
Yes
Големина:
32.8*50*70mm

Стоката во категоријата