.

.

120 X Празник Изработката--божиќ Трансферот,минијатурни Борови Шишарки W/бери ,празник Средување на Додаток (Бесплатен Превозот Од Express)

120 X Празник Изработката--божиќ Трансферот,минијатурни Борови Шишарки W/бери ,празник Средување на Додаток (Бесплатен

DEN 1225.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Jarrey
Тип:
Суво Цвеќе
Повод:
Божиќ
Број На Модел На:
S-31A
Стил:
Цвет
празник средување:
жичен матични
Рачно изработени:
Обичај барање на располагање

Стоката во категоријата