.

.

Бесплатен Превозот Одлично!miniaturre Светилки Сијалица, 6v 1w E5 T5x16 A246

Бесплатен Превозот Одлично!miniaturre Светилки Сијалица, 6v 1w E5 T5x16 A246

DEN 1007.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Напон:
6V
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a246
НЕМА.:
a246
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
6V
моќност:
1W
база:
E5
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата