.

.

220v 2w E10 T10x28 Ново!минијатурни Светилки за Осветлување A159

220v 2w E10 T10x28 Ново!минијатурни Светилки за Осветлување A159

DEN 220.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a159
НЕМА.:
a159
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
220V
моќност:
2W
база:
E10
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата