.

.

18v 0.11 на E12 T13x33 Ново!минијатурни Сијалица Светлина A111

18v 0.11 на E12 T13x33 Ново!минијатурни Сијалица Светлина A111

DEN 183.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a111
НЕМА.:
a111
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
18V
моќност:
0.11 На
база:
E12
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата