.

.

24v 2w E10 10x28 Ново!miniaturre Светилка Светлина A232

24v 2w E10 10x28 Ново!miniaturre Светилка Светлина A232

DEN 935.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Напон:
24V
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a232
НЕМА.:
a232
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Напон:
24V
моќност:
2W
база:
E10
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата