.

.

Бесплатен превозот 2 парчиња/многу 5.5 cm гума led трепка жив топка светне LED Смајли Насмеани Жив Топки за божиќ

Бесплатен превозот 2 парчиња/многу 5.5 cm гума led трепка жив топка светне LED Смајли Насмеани Жив Топки за божиќ

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Повод:
Ноќта На Вештерките,Партија,Божиќ
Број На Модел На:
JY
is_customized:
Yes
Блескав Време:
10hours
Број на Компјутери:
2 парчиња
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
производство име:
led трепка жив топка
светла боја:
црвена,сина,жолта
Материјал:
гума
Дијаметар:
5.5 cm
Н. Ж:
0.04 кг
боја на топката:
жолта,розева,сина,портокалова,зелена,виолетова
облик:
Круг

Стоката во категоријата