.

.

Ново!минијатурни Осветлување Светилки 220v 7w E14 T18x53 Бесплатен Превозот A250

Ново!минијатурни Осветлување Светилки 220v 7w E14 T18x53 Бесплатен Превозот A250

DEN 1151.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Напон:
220V
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a250
НЕМА.:
a250
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
220V
моќност:
7W
база:
E14
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата