.

.

Бесплатен Превозот Одлично!минијатурни Осветлување Светилки 36v 0.02 на 4x11x20 A271

Бесплатен Превозот Одлично!минијатурни Осветлување Светилки 36v 0.02 на 4x11x20 A271

DEN 983.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Напон:
24V
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a271
MNO.:
a271
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
36V
моќност:
0.02 На
Обликот:
Други
Филамент:
Други
База Материјал:
Други
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата