.

.

110v 60w B22d T38x105 Ново!навигација Светлина Светилка A134

110v 60w B22d T38x105 Ново!навигација Светлина Светилка A134

DEN 548.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Примена:
Професионални
сертификација:
CE
Број На Модел На:
a134
НЕМА.:
a134
Трговија На Големо Онлајн:
www.666lamp.com
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Стакло Школка:
Јасно
Напон:
110V
моќност:
60W
база:
B22D
Обликот:
Круг
База Материјал:
Други

Стоката во категоријата