.

.

Добро!се движат Главата Светлина Свадба Фаза Осветлување Додатоци Сплит Брка Светилки Hmi1200w W037

Добро!се движат Главата Светлина Свадба Фаза Осветлување Додатоци Сплит Брка Светилки Hmi1200w W037

DEN 1199.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
W037
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Стоката во категоријата